ეს იყო აკადემიური დონის დებატები, რომელსაც საზოგადოება მოწყურებულია! ეს იყო ცოცხალი პროცესი, რომელიც ყველა პლატფორმაზე უნდა მიმდინარეობდეს. რაც...
გუშინდელი დებატები რეალურად იყო ერთგვარი ლექცია და ეს ლექცია წაუკითხეს საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა ირაკლი კობახიძემ და განათლების, მეცნიერებისა და...
ნინო კურტანიძე, ხელოვანი ფოთიდან: ხალიჩების ქსოვის ხელოვნება საქართველოს ისტორიის ნაწილია. თუ დაგვავიწყდა გამოყენებული სიმბოლოების მნიშვნელობა, ის ისტორიაც დაიკარგება, რაც მქსოველმა მასში ჩააქსოვა
ზღვისპირა ქალაქ ფოთში, სადაც ქარი მარილის სურნელს ატარებს, ახალგაზრდა ქალმა საკუთარი სამყარო ძაფებსა და ფერებში იპოვა. infopostalioni-ს სტუმარი დღეს...
გურამ ნიკოლაშვილი: სიმონ ჯანაშიას მიაჩნია, რომ იმედის მაყურებელმა არ იცის დემონსტრაციების თუ ფსევდო-დამხობების შესახებ, ან დაკავებულ პირთა შესახებ, ოღონდ, იმედის მაყურებელმა ყველაფერი იმაზე უკეთ იცის, ვიდრე თქვენ გგონიათ – იცის და არ მოსწონს, არც გეთანხმებათ, არც თანაგიგრძნობთ
არჩილ გორდულაძე: არაერთხელ მოვისმინეთ ე.წ. ექსპერტების კრიტიკა განათლების მიმდინარე რეფორმასთან დაკავშირებით, თუმცა, გამოჩნდა, რომ თავდამსხმელების მხარეს არცერთი არგუმენტი არ არსებობს, ამიტომ დასრულდა დებატები პრემიერ-მინისტრისა და ჩვენი გუნდის სასარგებლოდ 100:0
ლევან მაჭავარიანი: პრემიერის ინიციატივა ჯანსაღ დისკუსიასთან დაკავშირებით, ემსახურება იმას, რომ საზოგადოებამ მოისმინოს არგუმენტები ორივე მხარისგან და შემდგომ გააკეთოს დასკვნები- რადიკალები უპირისპირდებიან ხელისუფლების ნებისმიერ ინიციატივას უარგუმენტოდ და ცდილობენ მოატყუონ საზოგადოება
ზურაბ ქადაგიძე ოპოზიციის შესახებ: შინაარსში კი არ „არ შედიან“, უბრალოდ არ შეუძლიათ! ზედაპირულობა — მათი სტილია. უნიათობა — მათი ბუნება. ყვირილი — არგუმენტების ერთადერთი ალტერნატივა