ირაკლი კირცხალია საია-ს სარჩელზე: რაღაც ბოდვაშია გადასული, მართლაც ერთ ბუმბულგაცვენილ თუთიყუშამდე ხომ არ დავალთ – ეს არის მათი სახე. ეს იყო ის ტყუილი, ის სიცარიელე, რომელიც ძალიან მალე, მოკლე დროში ჩამოიშალა
სადღობელაშვილი ახალაიას სასამართლო პროცესზე: დაკავებამდე რომ გეკითხათ, არაფერ შუაში იყო! ჰგაავს ეს სიტყვა არაფერ შუაში მყოფ ადამიანის სიტყვას? ამ მოკლე ტექსტშიც კი ადვილად იკითხება მუქარა, ღვარძლი, რევანშიზმი, ძალადობისკენ მიდრეკილება, ბოროტების კეთების და შიშის დათესვის ულევი სურვილი!
ირაკლი კირცხალია მაიკ ბენცის განცხადებაზე: დადასტურდა ერთი რამ, რომ NED-ის, EED-ის და USAID-ის მხრიდან მოდიოდა კოლოსალური თანხები ყველა იმ ქვეყანაში, სადაც სურვილი ჰქონდა “დიფ სთიეთს”, რომ ისინი პროქსი სახელმწიფოებად ექცია
ლევან მაჭავარიანი გახარიას პარტიას: მოგიწოდებთ, პოპულიზმს თავი დაანებოთ. პოლიციის და სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის გარეშე დავრჩეთ ქვეყანაში? პენსიონერებს გაცილებით მაღალი პასუხისმგებლობა აქვთ, ვიდრე თქვენს გუნდს
დავით ქართველიშვილი: რუსეთს საქართველოს საკითხთან დაკავშირებით ჭირდება ქვეყნის შიგნით საზოგადოების მომზადება, იმ საკითხისათვის, რაც წამოცდა დიმიტრი მედვედევს აფხაზეთის სტატუსთან დაკავშირებით
პიმენ ყურაშვილი: სახელმწიფო დააფინანსებს ფილტვის კიბოს სკრინინგს ყოველწლიური დაბალი დასხივების ტომოგრაფიული გამოკვლევით, რაც ძალიან საჭიროა – ვისაც გეკუთვნით ეს კვლევა, აუცილებლად მიჰყევით რეკომენდაციებს და ყოველწლიურად ჩაიტარეთ
Layout L (slider)
Layout L (with C1 as starter)
Layout L (with F as starter)
Layout L (with A1 as starter)
Layout L (with load more)