ეკონომიკა კომპანია „ქართული აგრო პროდუქტის“ წარმომადგენელი: სამი ქსელიდან უბრალოდ გამოგვისტუმრეს, უარი გვითხრეს დახლების თანხის გადახდაზე, იმიტომ რომ დახლების 90% უკვე გაყიდულია, ძირითადი მფლობელები ამ დახლებისა არიან სადისტრიბუციო კომპანიები, ჩაკეტილი წრეა February 14, 2026
ეკონომიკა კომპანია „ალალის“ დამფუძნებელი ქსელურ მარკეტებზე: ჩვენთან ფასი როგორ წარმოიქმნება მაგას უკვე ფასის წარმოქმნა არ ჰქვია – დღევანდელი ჩვენი გათვლებით ჩვენ ფასს ემატება 185% February 14, 2026
ეკონომიკა თხილეულის მწარმოებელი კომპანია “ქალაქურის” დამფუძნებელი, მურად ღოღაძე აცხადებს, რომ ქსელის მიერ გაყიდულ პროდუქციაზე ანაზღაურების დალოდების პერიოდი 60-დან 80 დღემდე მერყეობს February 13, 2026
ეკონომიკა შოთა ბერეკაშვილი საპარლამენტო კომისიის მიზნებზე: ახლა ვართ პრობლემების იდენტიფიცირების ეტაპზე. შემდეგი ეტაპი იქნება ანალიტიკა, ბოლო ეტაპი – შესაბამისი ინსტრუმენტების ამოქმედება, რომელიც საშუალებას მოგვცემს, სექტორი გავხადოთ უფრო კონკურენტუნარიანი და ეფექტური February 13, 2026
კრიმინალი იმერეთის პოლიციამ განსაკუთრებით დიდი ოდენობით ნარკოტიკული საშუალების უკანონო რეალიზაციის ხელშეწყობის ბრალდებით უკრაინის ორი მოქალაქე დააკავა July 26, 2025
კრიმინალი პოლიციამ თბილისში ჯანმრთელობის განზრახ ნაკლებად მძიმე დაზიანების ბრალდებით გ.ბ. ცხელ კვალზე დააკავა July 23, 2025
ჯანდაცვა „სიბერე არ არის ავადმყოფობა, მაგრამ ცვლის თამაშის წესებს“- თბილისის საკრებულოში 11 თებერვალს გაიმართება შეხვედრა, რომლის მიზანია ცოდნის გაზიარება და ჯანსაღი სიბერის ხელშეწყობა საქართველოში February 10, 2026
ჯანდაცვა წყალი — ჩვენი ორგანიზმის საწვავი- რატომ ვერ ცვლის მას ჩაი და რა არის დალევის სამი ოქროს წესი? February 9, 2026
ჯანდაცვა ტოქსიკოლოგი თეიმურაზ კობიძე: BBC-ის გამოუკითხავს ექიმები, მაგრამ ტოქსიკოლოგებისთვის არავის არაფერი უკითხავს. მოწამლული ადამიანი მიდის საავადმყოფოში – ცრემლმდენი, გამაღიზიანებელი აირის მოწამვლის გამო კი, საქართველოში არცერთი პაციენტი არ მისულა სტაციონარში December 3, 2025
მეცნიერება მეცნიერი, რომელმაც „ხანგრძლივი სიცოცხლის ცილა“ აღმოაჩინა, იძლევა რჩევებს დაბერების პროცესის შესანელებლად November 6, 2025
რელიგია გია აბაშიძე: ამჟამინდელ მმართველ გუნდს უსინდისოდ აბრალებენ იმას, რაშიც თავად იყვნენ გაწაფულნი – ნაცრეჟიმისას, ნინო დათაშვილი თავს რომ დასხმოდა ოფიცერს, გირაოს კი არა, წამების “კარანტინებში” გაატარებდნენ October 29, 2025
რელიგია დოროთე ყურაშვილი: ვეტყვი მეუფე შიოს, მამა ანდრიას და მამა მიქაელს, რომ მე ჯვრის გარეშეც დავიცავ ეკლესიას, ჯვრითაც დავიცავ – ვგულისხმობ ჩემს მღვდლობას და ეს რომ ამხსნან, მაინც დავიცავ და მათ არ გავანადგურებინებ საქართველოს ეკლესიას და არც იმ ხალხს, რომლებსაც სატანისტებს ეძახიან October 28, 2025
რელიგია დოროთე ყურაშვილი მეუფე შიოს დაუპირისპირდა და განაცხადა, რომ როდესაც, კოვიდის დროს, ხალხს ეკლესიაში მისვლისკენ მოუწოდებდა და ხალხი კვდებოდა, თვითონ, თუ მღვდელს კოვიდის ტესტი არ ჰქონდა, მასთან მსახურებაზე არ უშვებდა October 28, 2025
პოლიტიკა ირაკლი კირცხალია: მხოლოდ შვედეთი არ იქნება ჩვენი მხრიდან შეშფოთების საგანი. თითოეულ არასწორ განცხადებას ჩვენი ქვეყნის მიმართ, აუცილებლად გავცემთ ღირსეულ პასუხს February 17, 2026
პოლიტიკა ირაკლი კირცხალია: არცერთ ეკონომიკურ კავშირს არ სჭირდება, რომ მან წევრად მიიღოს ქვეყანა, რომელიც არ არის ეკონომიკურად მდგრადი. როდესაც რომელიმე კავშირში მიდიხარ, შენ უნდა იყო წელში გამართული და სწორედ ამას ვაკეთებთ February 17, 2026
პოლიტიკა ირაკლი კირცხალია საია-ს სარჩელზე: რაღაც ბოდვაშია გადასული, მართლაც ერთ ბუმბულგაცვენილ თუთიყუშამდე ხომ არ დავალთ – ეს არის მათი სახე. ეს იყო ის ტყუილი, ის სიცარიელე, რომელიც ძალიან მალე, მოკლე დროში ჩამოიშალა February 17, 2026
პოლიტიკა ირაკლი კირცხალია მაიკ ბენცის განცხადებაზე: დადასტურდა ერთი რამ, რომ NED-ის, EED-ის და USAID-ის მხრიდან მოდიოდა კოლოსალური თანხები ყველა იმ ქვეყანაში, სადაც სურვილი ჰქონდა “დიფ სთიეთს”, რომ ისინი პროქსი სახელმწიფოებად ექცია February 16, 2026
საზოგადოება ცოტნე ანანიძე- ჩემთვის ოჯახი უდიდესი პასუხისმგებლობაა და მჯერა, რომ ის მაშინ უნდა შეიქმნას, როცა იპოვი ადამიანს, რომელიც შენი ცხოვრებისეული მისიის თანაზიარი გახდება February 16, 2026
სოციალური ქსელები და მედია ილონ მასკმა დაბლოკა გამომწერი, რომელმაც მისი პორტრეტი დახატა February 16, 2026
უცხოური მედია ედგარს რინკევიჩი – ამ ეტაპზე ვერ წარმომიდგენია, რომ 2026 წელს ევროკავშირში უკრაინის გაწევრიანებაზე შეთანხმებას მივაღწევთ, თუ შევცდები, სიამოვნებით ვაღიარებ February 15, 2026
ჯარი დავით აღმაშენებლის სახელობის ეროვნულ თავდაცვის აკადემიაში პროექტის „მე, ოჯახი, სახელმწიფო“ პრეზენტაცია გაიმართა December 25, 2025
ჯარი მიხეილ ყაველაშვილი ვეტერანის დღეზე: ყველაზე უკეთ თქვენ იცით მოპოვებული მშვიდობისა და თავისუფლების ფასი, ისევე, როგორც ის, რომ ამ მონაპოვრის შენარჩუნებას ყოველდღიური სიფხიზლე და სიფრთხილე სჭირდება, რაც ურთულესი და ხანგრძლივი პროცესია October 17, 2025
სამართალი გიგა ავალიანის გარდაცვალების სისხლის სამართლის საქმეზე ბრალდებულებს ბრალი დაუმძიმდათ და სხვა ძალადობრივი დანაშაულების ფაქტებზე ბრალდება წარედგინათ February 10, 2026
სამართალი პოლიციამ „ქურდულ სამყაროსთან“ კავშირში მყოფი 45 პირი დააკავა, ხოლო 15 პირს ბრალი წარედგინება, მათ შორის სამი ე.წ. კანონიერი ქურდია February 3, 2026
სამართალი ნინო ფოჩხუა: როგორ შეიძლება სიამაყის გრძნობა არ დაგეუფლოს, როცა შენი ქვეყნის ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი ინსტიტუცია, როგორიცაა შინაგან საქმეთა სამინისტრო, ასეთი ძლიერია და რეგისტრირებული დანაშაულის 70% გახსნილი აქვს, ისიც ცხელ კვალზე January 30, 2026
სპორტი რატი იონათამიშვილი: პარალიმპიელების ჯილდოები გაუთანაბრდა ოლიმპიელების ჯილდოებს, რის შემდეგაც საქართველომ მსოფლიოში მესამე ადგილი დაიკავა, მაგრამ უსწრებს ევროკავშირის და NATO-ს წევრ ყველა სახელმწიფოს February 12, 2026
სპორტი ძიუდოს საერთაშორისო ფედერაციამ ეთერ ლიპარტელიანი 2025 წლის საუკეთესო ქალ ძიუდოისტად დაასახელა February 8, 2026
სპორტი ფიგურული ციგურაობა | ოლიმპიურ თამაშებზე გუნდურ ასპარეზობაში ნიკა ეგაძე გამოვიდა – საქართველოს ნაკრებმა ფინალის საგზური მოიპოვა February 8, 2026
სპორტი დავით კაჭარავა: ძალიან მნიშვნელოვანია ის, რომ როგორც თბილისში, ასევე მთელი ქვეყნის მასშტაბით 12 სარაგბო მოედანი აშენდება January 31, 2026
ხელოვნება და კულტურა ნინო კურტანიძე, ხელოვანი ფოთიდან: ხალიჩების ქსოვის ხელოვნება საქართველოს ისტორიის ნაწილია. თუ დაგვავიწყდა გამოყენებული სიმბოლოების მნიშვნელობა, ის ისტორიაც დაიკარგება, რაც მქსოველმა მასში ჩააქსოვა February 15, 2026
ხელოვნება და კულტურა კონსტანტინე გამსახურდია: ლადო ათანელის მეუღლე, მანანა ჩიქოვანი ჩვენს ოპერაში არც თუ სასიამოვნო მდგომარეობას აღწერს January 25, 2026
ხელოვნება და კულტურა საქართველოს ევროვიზია 2026-ზე საბავშვო ევროვიზია 2008-ის გამარჯვებული ჯგუფი „ბზიკები“ წარადგენს January 15, 2026
ხელოვნება და კულტურა 100 000 დოლარი მიკი რურკის დასახმარებლად: მსახიობმა საქველმოქმედო კამპანიას დამამცირებელი უწოდა January 7, 2026
b7 January 22, 20181 Min Read Info Postalioni Share This! Facebook Twitter Google Plus Pinterest LinkedIn Facebook Comments Box Share this: Click to share on X (Opens in new window) X Click to share on Facebook (Opens in new window) Facebook Click to share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp Like this:Like Loading... You may also like პოლიტიკა ირაკლი კირცხალია: მხოლოდ შვედეთი არ იქნება ჩვენი მხრიდან შეშფოთების საგანი. თითოეულ არასწორ განცხადებას ჩვენი ქვეყნის მიმართ, აუცილებლად გავცემთ ღირსეულ პასუხს February 17, 2026 პოლიტიკა ირაკლი კირცხალია: არცერთ ეკონომიკურ კავშირს არ სჭირდება, რომ მან წევრად მიიღოს ქვეყანა, რომელიც არ არის ეკონომიკურად მდგრადი. როდესაც რომელიმე კავშირში მიდიხარ, შენ უნდა იყო წელში გამართული და სწორედ ამას ვაკეთებთ February 17, 2026 პოლიტიკა ირაკლი კირცხალია საია-ს სარჩელზე: რაღაც ბოდვაშია გადასული, მართლაც ერთ ბუმბულგაცვენილ თუთიყუშამდე ხომ არ დავალთ – ეს არის მათი სახე. ეს იყო ის ტყუილი, ის სიცარიელე, რომელიც ძალიან მალე, მოკლე დროში ჩამოიშალა February 17, 2026 About the authorView All Posts Info Postalioni Share This! Facebook Twitter Google Plus Pinterest LinkedIn ტოპ პოსტები ირაკლი კირცხალია: მხოლოდ შვედეთი არ იქნება ჩვენი მხრიდან შეშფოთების საგანი. თითოეულ არასწორ განცხადებას ჩვენი ქვეყნის მიმართ, აუცილებლად გავცემთ ღირსეულ პასუხს ირაკლი კირცხალია: არცერთ ეკონომიკურ კავშირს არ სჭირდება, რომ მან წევრად მიიღოს ქვეყანა, რომელიც არ არის ეკონომიკურად მდგრადი. როდესაც რომელიმე კავშირში მიდიხარ, შენ უნდა იყო წელში გამართული და სწორედ ამას ვაკეთებთ ირაკლი კირცხალია საია-ს სარჩელზე: რაღაც ბოდვაშია გადასული, მართლაც ერთ ბუმბულგაცვენილ თუთიყუშამდე ხომ არ დავალთ - ეს არის მათი სახე. ეს იყო ის ტყუილი, ის სიცარიელე, რომელიც ძალიან მალე, მოკლე დროში ჩამოიშალა სადღობელაშვილი ახალაიას სასამართლო პროცესზე: დაკავებამდე რომ გეკითხათ, არაფერ შუაში იყო! ჰგაავს ეს სიტყვა არაფერ შუაში მყოფ ადამიანის სიტყვას? ამ მოკლე ტექსტშიც კი ადვილად იკითხება მუქარა, ღვარძლი, რევანშიზმი, ძალადობისკენ მიდრეკილება, ბოროტების კეთების და შიშის დათესვის ულევი სურვილი! ირაკლი კირცხალია მაიკ ბენცის განცხადებაზე: დადასტურდა ერთი რამ, რომ NED-ის, EED-ის და USAID-ის მხრიდან მოდიოდა კოლოსალური თანხები ყველა იმ ქვეყანაში, სადაც სურვილი ჰქონდა "დიფ სთიეთს", რომ ისინი პროქსი სახელმწიფოებად ექცია ცოტნე ანანიძე- ჩემთვის ოჯახი უდიდესი პასუხისმგებლობაა და მჯერა, რომ ის მაშინ უნდა შეიქმნას, როცა იპოვი ადამიანს, რომელიც შენი ცხოვრებისეული მისიის თანაზიარი გახდება ლევან მაჭავარიანი გახარიას პარტიას: მოგიწოდებთ, პოპულიზმს თავი დაანებოთ. პოლიციის და სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის გარეშე დავრჩეთ ქვეყანაში? პენსიონერებს გაცილებით მაღალი პასუხისმგებლობა აქვთ, ვიდრე თქვენს გუნდს დავით ქართველიშვილი: რუსეთს საქართველოს საკითხთან დაკავშირებით ჭირდება ქვეყნის შიგნით საზოგადოების მომზადება, იმ საკითხისათვის, რაც წამოცდა დიმიტრი მედვედევს აფხაზეთის სტატუსთან დაკავშირებით დავით ქართველიშვილი: როდესაც დიდი გარიგების (მსოფლიოს ახალ გავლენის სფეროებად გადანაწილება) ერთ-ერთი წამყვანი ვიოლინო, თუ არა დირიჟორი, იქნება აშშ-ს ახლანდელი ადმინისტრაცია, მასთან პირიქით, რაც შეიძლება მეტი კონტაქტი უნდა გვქონდეს დავით მათიკაშვილი - თუთიყუში, სავარაუდოდ გამოჯანმრთელდა, ძაღლმაც იცნო პატრონი, შესაბამისად, პირველი მსოფლიო ომის დროინდელი ქიმიური იარაღის საკითხი აღარ დგას დღის წესრიგში კატეგორიებიკატეგორიები Select Category Uncategorized ახალი დამატებული ბიზნესი განათლება ეკონომიკა კრიმინალი კრიპტოვალუტა კულინარია მედიცინა მეცნიერება მისტიკა და ჩვეულებები პოლიტიკა პოსტები სოციალური ქსელიდან რელიგია საგარეო პოლიტიკა საზოგადოება სამართალი სელებრითები სოციალური ქსელები და მედია სპორტი უცხოური მედია ცხოველები ხელოვნება და კულტურა ჯანდაცვა ჯარი ნახვები7,954,588 ნახვა